Forum Ogólnotematyczne

Forum, dla ludzi z wyobraźnią.


#1 2012-05-06 01:24:26

Narkoman

Zbanowany

Skąd: trolowe pieklo
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 13

Oceń swojego poprzednika

Z powodu ogromnej popularności forum zakładam temat Oceń swojego poprzednika

Nowa edycja starego tematu. Doszliśmy do wniosku, że zasady tematu nie było jasno wytłumaczone. Wiem, ze na początku wystarczyło wpisać ocene, jednak od teraz tak nie będzie, dlaczego? Chyba każdy chce przeczytać choćby dwa słowa (wykluczając "nie znam") o sobie, a nie tylko dostać suche cyferki za to kim się jest, lub jak się prezentuje. Stary temat jest tutaj

Ogólne zasady:

    Każde wykroczenie będzie karane upomnieniem, a następnie stopniowo zwiększane
    Zakaz pisania postów w stylu:
    Nick: 7/10
    Avatar: 5/10
    Sygnatura: 3/10
    User: 6/10
    W każdym poście ma być zawarta każda kategoria, chyba, że ktoś nie będzie miał avatara/sygnatury.
    "Nie znam, wiec nie oceniam" - przejrzyjcie chociaż pare postów kogoś tego, albo chociaż jego profil. Jeśli to jego pierwszy post na forum, odpuścimy.
    Jeżeli ktoś napisał posta w czasie, kiedy ty go pisałeś, zedytuj go tak, by oceniał osobę, która napisała go szybciej. Ergo, zachowaj ciągłość.
    Tak chciałem sprosotwać. Nie ma kategorii Av+Syg, Avatar+Sygnatura. Jest Avatar i Sygnatura, dwie osobne kategorie.

Nie chcemy wam ograniczać wolności, ale wybaczcie, chodzi o ciekawą zabawe, a nie pisanie tylko samych ocen.

Ostatni napisał zimak w temacie, toteż go oceniam:

Nick: Nijaki, kojarzy się z zimą w sumie i tyle. Minusik za małą litere. 5/10
Avatar: Berserk. Ale mega do niczego moim zdaniem, za duże zbliżenie na twarz. Nie widaćkoxu. 3/10
Sygnatura: Znowu zbliżenie za duże, na drugą forme jegomościa. Trudno się skapnąć WTF, jak się nie znam anime/mangi. 4/10
User: Szaleje po IRCu i na TN. Jakiś spin z nim nie było, więc ok. 7/10

Zapraszamy!

Offline

 

#2 2012-05-06 01:35:41

Narkoman

Zbanowany

Skąd: trolowe pieklo
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 13

Re: Oceń swojego poprzednika

Mat
Nick: Prosty. Takie jakie lubię; prosty w wymowie 8/10
Avatar: Absolutnie nie. Nigdy nie darzyłem tego avatara sentymentem. 2/10
Sygnatura: Tu już lepiej. Kolory ładnie ze sobą współgrają i podoba mi się ten szkic postaci. Drobny napis też nie wadzi 8/10
User: Spoko ziomek. Pamiętam, jak razem wstąpili my do Podziemia. Dobry towarzysz broni i partner do rozmów : D Dziesiątka.

Offline

 

#3 2012-05-06 01:36:47

Narkoman

Zbanowany

Skąd: trolowe pieklo
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 13

Re: Oceń swojego poprzednika

Bragomir
Nick: Nie wiem czemu, ale trochę mi się kojarzy z Berengarem. Ale źle nie jest 4/10
Avatar: Czyżby to był obraz Ka7? Tak mi się przynajmniej wydaje. Cholernie to małe, zupełnie się nie daje na avatar. 1/10
Sygnatura: Napisy. Nic więcej. 1/10
User: Nie znam go, ale czytając jego posty można stwierdzić, że źle się nie prezentuje 6/10

Offline

 

#4 2012-05-06 09:27:36

 Akkarin

Black Master

Skąd: Czyściec
Zarejestrowany: 2011-06-03
Posty: 111
WWW

Re: Oceń swojego poprzednika

Nick: fatalny, tylko o używkach myśleć. Wstyd 2/10
Avatar: ładne zdjęcie - twoje? 3/10
Sygnatura: zabrakło pomysłu? Nie dziwie się, dzisiejsze pokolenie nie wie co oznacza 'spam' 1/10
User: za dużo narkotyków. Facet nie wydaje się ogarnięty; jest już nie tylko uzależniony od strzykawek, ale od gs'a przede wszystkim. Na śp jest widocznie pomywaczem neda i innych pedałów, z powodu których, większość ludzi udała się na emeryturę. Musi być moim 'tajemniczym wielbicielem', co świadczy o tym przede wszystkim fakt, że wkleja moje dawne teksty z 'oceń swojego poprzednika'. I nie ma żadnych pomysłów na spam i zamiast to wkleja tematy z śp. Tak jak mówiłem - narkoman chędożony. 1/10


http://img854.imageshack.us/img854/3255/alucardsygnatura.jpg


                                              + In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen. +

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrogowiehordy.pun.pl www.metin2-mmog.pun.pl www.howlofterror.pun.pl www.treningpilkarski.pun.pl www.megakino.pun.pl